Новини

5 правильних питань при купівлі кондиціонера

Від правильного вибору кондиціонеру напряму залежить його ефективність. Саме тому краще одразу витратити кілька годи на вивчення особливостей ринку та характеристик різних моделей, щоб обрати дійсно вигідний та практичний варіант. Адже кліматична техніка недостатньої потужності просто неефективна, а обладнання «на виріст» без сенсу та результату споживає більше енергіє та значно збільшує комунальні рахунки.

Тож які питання треба задати в першу чергу?

1. Як вибрати тип системи?

Є безліч різновидів кондиціонерів. Щоб обрати підходящий тип, необхідно визначитися із призначенням та пріоритетами.

  • Наприклад, якщо потрібна проста бюджетна модель із максимально зрозумілим монтажем – це віконні кондиціонери із одним блоком. Вони забезпечують охолодження та надходження свіжого повітря. Проте вони шумлять та займають вікно.
  • Якщо потрібна одна компактна модель, яку можна буде пересувати між кімнатами – це мобільні кондиціонери. Їх легко переставлять, практично не треба монтувати, проте вони габаритні, шумні та менш потужні.
  • Якщо на першому плані функціональність, а кондиціонер потрібен одразу у кількох кімнатах – зверніть увагу на компактні спліт-системи. Вони більш тихі, практичні та різноманітні. Компресор виноситься на вулицю. Проте вони дорожчі в потребують професійного монтажу.

2. Як розрахувати потужність?

Потужність охолодження – основна характеристика будь-якого кондиціонера. Звісно, є стереотипні значення, на кшталт 1 кВт на 10 квадратів, проте вони підходять лише для попередніх розрахунків, щоб обмежити коло моделей та визначитися із ціновим діапазоном.

Щоб кондиціонер був дійсно ефективним, модель потрібно підбирати індивідуально. Потужність розраховується під кожну кімнату із урахуванням всіх чинників: площі приміщення та висоти стель, будівельних матеріалів, якості теплоізоляції, наявності зовнішнього утеплення, наявності балкону, площі засклення.

Важливу роль відіграє призначення приміщення та те, скільки людей і яким чином проводять у ньому час. Вся побутова техніка також виділяє тепло, і це необхідно закладати при розрахунках. І це лише найголовніші нюанси, адже є й більш тонкі деталі. Тож краще звертайтеся до фахівців. Якщо не знаєте, з чого розпочати, наші консультанти радо допоможуть.

3. Чи буде кондиціонер очищувати повітря?

Сучасні моделі зазвичай обладнані додатковими опціями: фільтрами, зволожувачами, іонізаторами, тощо. Якщо більшість із них можна обирати під власні потреби та вподобання, якісна система фільтрації має бути обов’язково. Особливо у великих містах із їх кількість пилу, автомобільних вихлопів, тощо.

Якісні фільтри затримують механічні частки, пил та запахи. Деякі з них мають здатність самоочищатися, коли інші доведеться промивати та міняти самостійно. Особливо такі системи цінні для алергіків та людей із проблемами дихальної системи.

4. Як виглядає кондиціонер?

У пошуках якості не варто нехтувати і зовнішнім виглядом кондиціонеру. Адже домашні системи переважно не вбудовуються у стелю та не приховуються у підвісних конструкціях. Тому важливо, щоб блок був компактним, гарно виглядав та пасував до інтер’єру. Для цього всі сучасні виробники пропонують як класичні типові рішення, так і оригінальні колекції. Наприклад, із репродукціями картин.

5. Де купити кондиціонер?

Безліч компаній пропонують свої послуги та продукцію. Проте побутова техніка – це саме той випадок, де краще віддати перевагу відомим брендам із світовим ім’ям, аніж ризикувати із сумнівним обладнанням.

Окрім того, купуйте техніку тільки у перевірених постачальників, які можуть підтвердити оригінальність продукції дозволами та сертифікатами. Це допоможе уникнути ризика купити підробку або б/у обладнання.

Щоб придбати сучасні кондиціонери та кліматичну техніку у Львові, звертайтеся до нашої компанії BNclimate. Ми пропонуємо широкий асортимент, перевірені бренди, гнучкі умови доставки, вигідні ціни та супутні послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *