Новини

5 причин, чому варто купити кондиціонер

Важко одразу визначитися з питанням, чи ставити кондиціонер в своїх оселях. Форуми рясніють гарячими суперечками, де приводять і переваги спліт-систем, і їх недоліки. Висновок прости: начебто і плюси є, але і мінуси теж нікуди не діти. Так чи потрібен кондиціонер? Чи буде будинок без нього комфортним? Наскільки доцільно встановлювати кліматичне обладнання в міських апартаментах? І що взагалі можна очікувати від спліт-системи? Ми в BNclimate точно знаємо відповіді на ці питання. Тож тримай 5 причин, чому варто купити кондиціонер!

1. Регулювання температури

Найочевидніша причина. Основне завдання кондиціонерів полягає в зниженні температури повітря. Справляються з цим прилади дуже успішно: наприклад, при +30 градусах за вікном в кімнаті з кондиціонером можна встановити показник на позначці +20 градусів. Але охолодження далеко не єдина функція обладнання.

Апартаменти в місті гостро потребують регулювання температурних показників повітря і інших мікрокліматичних умов, особливо в літню пору. Це обумовлено різними причинами. Зокрема, це тонкі зовнішні стіни, погана вентиляція, що сприяє збільшенню вологості в деяких приміщеннях, сухе повітря, забруднене повітря, що проникає з вулиці в кімнати, та відсутність теплового контакту з грунтом для передачі надлишкового тепла.

2. Альтернативне опалення 

Майже всі сучасні домашні спліт-системи можуть і підвищувати температуру повітря. Особливо актуальна така можливість восени, коли погода вже не балує теплом і ясним небом, а от комунальні служби не поспішають включати центральне теплопостачання. Якщо вуличний термометр показує близько нуля і навіть нижче, кондиціонер легко забезпечить в будинку комфортні +23 градуси. Проте для використання спліт-системи взимку потрібна спеціальна її підготовка. Перед цим краще ознайомитися з інструкцією до моделі і переконатися, що робочий температурний діапазон дозволяє експлуатацію агрегату в даних умовах.

3. Очищення повітря

Кондиціонер очищає від пилу, пилку, шерсті домашніх тварин, цвілі і інших грибків. А також знищує неприємні запахи, патогени, леткі сполуки, тощо. Сучасна спліт-система може комплексно підходити до питання поліпшення якості повітря, встановлюючи в приміщеннях дуже комфортні і здорові мікрокліматичні параметри. Це особливо актуально для місць, де багато часу проводять люди, які страждають захворюваннями верхніх дихальних шляхів. І для алергіків кондиціонер стане в нагоді! Він на 99% прибере з повітря частки, які призводять до реакції, завдяки чому неймовірно спростить життя.

4. Зволоження та осушення повітря

Сучасні моделі із додатковими можливостями зазвичай мають ці функції. Спліт-система із зволожувачем замінить окремий пристрій. Те ж саме стосується сушарки.

5. Провітрювання у кімнаті

Кондиціонер забезпечить провітрювання кімнати з використанням свіжого повітря з вулиці, яке затягує система. Припливна вентиляція не буде потрібна в кімнатах, де встановлений прилад з підмішуванням свіжого повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *