Новини

Аксесуари для кондиціонера

В останні роки кондиціонери набули неабиякої популярності і їх можна зустріти майже в кожному домі чи офісі. А після вдосконалення кондиціонерів до рівня тепло/холод, ними стали користуватися ще активніше.

Чому варто доукомплектувати кондиціонер?

Звісно ж кондиціонер, як і кожен прилад в домі, потребує додаткових комплектуючих та аксесуарів для максимально ефективного та комфортного його використання, а іноді навіть для продовження періоду експлуатації пристрою. Також для проведення самостійного технічного обслуговування необхідні додаткові деталі. І всі ці роботи можна з легкістю провести самостійно, якщо знати, що саме потрібно.

Найбільш актуальні аксесуари для кондиціонера

Давайте розглянемо, які бувають аксесуари для кондиціонера.

Насамперед, варто поговорити про кріплення, які часто не входять у базову комплектацію, адже виробник не може передбачити, де кондиціонер буде встановлюватись, та які саме елементи кріплення для цього знадобляться. Мова про різноманітні кронштейни, дюбелі та анкерні болти, що відрізняються для різних поверхонь і підбирати їх потрібно, зважаючи на те, де мають проводитись роботи: всередині чи зовні приміщення, на стелі чи стіні, а також, яка товщина стіни та матеріал, з якого вона виготовлена. В деяких випадках використовують спеціальні алюмінієві клейкі стрічки. Не менш важливо врахувати всі облицювальні матеріали, щоб визначити необхідні варіанти кріплень. Це питання варто детальніше дослідити, адже надійність кріплення має надзвичайно велике значення для безпеки користувачів та роботи кондиціонера.

Картриджі та фільтри у кондиціонерах є змінними та потребують періодичного оновлення, особливо у системах з додатковими функціями. Такі фільтри мають властивість забиватись часточками пилу, що присутні в повітрі. Це може призвести до пересушування повітря або недостатньої його фільтрації. В такому разі слід замінити необхідний фільтр. Зробити це можна самостійно, попередньо прочитавши інструкцію, щоб зрозуміти, який саме потрібен фільтр та як провести його заміну в домашніх умовах.

Фреон (або холодоагент), що необхідний для роботи кондиціонера та безпосередньо приймає участь в охолодженні потоку повітря. Раз на декілька років потрібно перевіряти фреон, дозаправляти кондиціонер або проводити його повну заміну. В інструкції до кондиціонера повинно бути вказано, який тип фреону використовується в ньому, щоб купити саме те, що вам потрібно.

Трубки для виведення конденсату. В особливо спекотні дні в кондиціонері утворюється конденсат, що потребує виведення. Часто для цього використовують гнучкі металопластикові трубки невеликого діаметру, що виходять назовні приміщення. Варто ретельно вирахувати необхідну довжину такої трубки перед покупкою та встановленням, щоб не допускатися помилок.

Також слід потурбуватися про насос для виведення конденсату. Такий додатковий пристрій сприяє максимально комфортному користуванню кондиціонером, не допускаючи накопичення конденсату всередині пристрою та запобігає підвищенню вологості та окисленню елементів кондиціонера. Такий насос слід придбати за неможливості вивести трубку від кондиціонера на вулицю. З його допомогою відбувається викачування конденсату безпосередньо в каналізаційну систему.

Кабель для електроживлення. Залежно від місця встановлення кондиціонера, вам може знадобитися довший кабель. Підійде звичайний електричний кабель типу ВВГ для забезпечення безперебійної роботи кондиціонера.

Всі ці та багато інших необхідних аксесуарів та комплектуючих для вашого кондиціонера у Львові ви з легкістю можете придбати в Bnclimatе за ціною, яка вас приємно здивує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *