Відповіді на часті питання

Щоб кондиціонер був дійсно нешкідливим та дарував лише прохолоду та комфорт, необхідно правильно його встановити:

  • Потік холодного повітря неможна направляти на людей, щоб уникнути застуди та ангіни. Не варто направляти кондиціонер на диван, ліжко, робоче місце, тощо.
  • Внутрішній блок не рекомендується встановлювати навпроти входу.
  • Оптимальна висота від блоку до стелі – більше 10 см. Також не варто монтувати блок безпосередньо над шафою, якщо відстань – менше 70 см. Увесь пил буде летіти у кімнату, а ефективність циркуляції повітря падає.
  • Чим менша відстань між внутрішнім та зовнішнім блоком – тип простіша та дешевша установка кондиціонерів у Львові.

Щоб замовити встановлення кондиціонерів у Львові, звертайтеся до наших фахівців. Компанія BNclimate спеціалізується на монтажі кліматичного обладнання різної складності та призначення. Ми працюємо з кондиціонерами, вентиляційними та опалювальними системами, конвекторами, тепловими завісами, зволожувачами, тощо. Контактні номери:

+38 (032) 253-37-19

+38 (068) 257-55-70

+38 (073) 082-95-65

Також звертайтеся за адресою м. Львів, вул. В.Великого, 18, або задайте свої питання через форму на сайті.

Вартість монтажу розраховується індивідуально. Заталефонуйте за вищевказаними номерами щоб дізнатись ціну.

Компанія BNclimate пропонує широкий асортимент кондиціонерів та кліматичного обладнання від таких брендів: LG, Midea, Neoclima, Panasonic, Sakata, Mitsubishi Electric, Carrier, Cooper&Hunter, Leberg, Idea. Залишайте заявку, і наші консультанти допоможуть визначитися з вибором.

Більшість стереотипів щодо шкоди кондиціонерів – застарілі та неактуальні. Сучасні системи – надзвичайно безпечні. Основна можлива шкода – через неправильний монтаж та використання. Якщо обрати місце, правильно встановити обладнання, не сидіти під холодним потоком, своєчасно чистити систему, слідкувати за вологістю повітря та не перевищувати різницю температур між кімнатою і вулицею, кондиціонери виключно безпечні.

Змонтувати кондиціонер в два етапи. На першому прокладаються міжблочні комунікації і встановлюється зовнішній блок. На другому монтується внутрішній блок і проводиться запуск.

Ми гарантуємо якісну роботу:
Протягом двох – п’яти років на абсолютно будь-який кондиціонер з нашого асортименту;
Гарантія діє за умови правильної експлуатації та проведення регулярного повного сервісного обслуговування;
Протягом 1 року на монтаж кондиціонерів, куплених замовником самостійно.

Із задоволенням.
Але є одне “АЛЕ” – попросимо передоплату, підписуючи попередньо договір з клієнтом.
Решта суми оплачується на місці після завершення монтажу та запуску системи.

Краще порівнювати наші ціни вже з монтажем. Сподіваємося в цьому випадку так вже не здасться. Тим більше при замовленні кондиціонера з установкою ви отримуєте “гарантію” зосереджену в одних руках (і на обладнання і на роботи). А це, погодьтеся, дуже зручно. У разі найменшої несправності ви будете позбавлені від пошуку крайнього між продавцем і монтажною організацією.

Немає проблем. Тільки важливо домовитися завчасно(хоча б за день-два, в “високий сезон” за тиждень). Офіс у вихідні не працює, а ось монтаж – це будь ласка.

Тільки в естетиці зовнішньої стіни будівлі. У ціні точно виграти не вийде (скоріше навпаки). Якщо немає жорстких вимог до фасаду, то ми рекомендуємо встановлювати окремі спліт-системи.

Зараз вже нікого не лякають смартфони, комп’ютери або ноутбуки вироблені в Китаї. А ось кондиціонери лякають і це зрозуміло. Відомі світові бренди тільки-тільки починають переносити виробництво кондиціонерів в КНР, а власні китайські марки поки не напрацювали репутацію.

Скажімо так, спліт-системи з-під неба є як відверто низькоякісні (ми такими не займаємося), так і дуже навіть гідні. У будь-якому випадку на такі кондиціонери, представлені в нашому асортименті, надається офіційна заводська гарантія 2-5 років, а це про щось говорить.

Вам буде потрібно всього лише звільнити місце біля вікна, через яке буде здійснюватися монтаж. Що стосується витратних матеріалів (включаючи кронштейни), то всі вони входять у вартість робіт по встановленню.

Залежно від потужності розраховується витрата електроенергії. Чим вище потужність, тим більше споживання відбувається. Середнє споживання електроенергії побутовим кондиціонером порядку 1кВт при холодо- і тепло виробництві 3.5 кВт. Витрати на електроенергію залежать і від кліматичних особливостей і їх змін.

Це залежить від того, який кондиціонер встановлюється. У деяких випадках можна встановити самому (мобільний кондиціонер). Якщо мова йде про спліт системи побутові, напівпромислові, то їх краще довірити фахівцям. Установка складна і вимагає дорогого інструменту, а головне досвіду роботи. Спеціалізовані робочі інструменти коштують дуже дорого (бури, заправна станція, вакуумний насос, пристосування для різання, згинання і пайки труб …). Рекомендуємо, звертайтеся до бригади атестованих монтажників нашої компанії БН Кліма,т які пройшли сертифікацію в сервісному центрі.