Новини

Інформація про кондиціонери фірми Chigo

Компанія Chigo, а точніше GUANGDONG CHIGO AIR CONDITIONING CO., LTD, заснована в 1994 році. Штаб-квартира знаходиться в районі Наньхай, у місті Фошань, в ключовому виробничому районі Великої затоки Гуандун-Гонконг-Макао. Спеціалізація підприємства – виготовлення побутових та комерційних кондиціонерів, а також холодильного обладнання, пральних машин та іншої побутової техніки.

Після більш ніж 20 років швидкого та стабільного розвитку, зараз компанія має дві основні виробничі бази в Фошані та Цзюцзяні. Щорічно з підприємства виходить понад 10 мільйонів кондиціонерів для житла. Вони поширені у понад 200 країнах та регіонах по всьому світу.

Спочатку компанія орієнтувалась виключно на побутові лінійки, проте згодом з’явився окремий підрозділ для виготовлення центральних систем кондиціонування. Це були масштабні та потужні комплекси для обслуговування цілих будинків та офісних центрів.

Наприкінці 2020 року компанія брала участь на форумі, присвяченому кліматичному обладнанню, та увійшла до головної десятки найкращих китайських компаній, що експортують кондиціонери.

До речі, у 2015 році компанія стала всесвітньо визнаним рекордсменом. У кондиціонері Chigo можна було керувати одразу 58 опціями за допомогою Wi-Fi – і це був абсолютний рекорд, якого до того часу не могли досягти інші виробники. Цікаво, що з того ж 2015 року офіційним обличчям бренду став ніхто інший, як Джекі Чан.

Асортимент кондиціонерів Chigo

Розглянемо дещо детальніше найпопулярніші фірмові моделі кондиціонерів:

  • Настінні спліт-системи. Класичні спліт-системи представлені в найширшому асортименті під різні потреби. Є компактні моделі, моделі із збільшеною потужністю, системи швидкого охолодження, тощо.
  • Інверторні кондиціонери. Це інноваційні бюджетні моделі, що можуть похизуватися не лише інверторною системою управління, а й обігрівають кімнати навіть при значних морозах за вікном – до -30 – -25 градусів. Для цього вони оснащені додатковим захистом зовнішнього блоку, подвійним теплообмінником та потужним компресором. Можна встановити власний режим одразу на 24 години, і протягом цього часу кондиціонер неперервно працюватиме за заданими параметрами.
  • Підлогові кондиціонери. В асортименті є моделі із різним цікавим дизайном. Наприклад, із збільшеною висотою задля збільшеної подачі повітря. Температурний діапазон варіюється від -30 до +60 градусів.
  • Віконні кондиціонери. Потужні віконні блоки працюють із екологічним холодоагентом. Мідні труби на 30% покращують показники теплообміну як при охолоджені, так і при нагріванні. Моделі відповідають сучасним екологічним стандартам та стандартам енергоефективності.
  • Портативні кондиціонери. Пересувні моделі оснащені потужним компресором, мідними трубами із внутрішньою різьбою та навіть Wi-Fi для зручного керування.
  • Осушувачі. Пропонують так зване розумне осушення повітря, а також – збільшений резервуар для води.

Якщо ви досі не визначилися, який саме кондиціонер у Львові вам потрібен, звертайтеся до нас до BNclimate.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *