Новини

Кондиціонер та діти в будинку

Діти, особливо – новонароджені малюки, дуже чутливі до температурних коливань, спеки чи холодів. Все це – одні з основних причин хвороб та постійного дискомфорту.

У спекотному приміщені дитина постійно потіє, через це з’являються висипання, підвищується температура тіла. Саме тому правильне використання кондиціонерів, всупереч застарілим стереотипам – логічне, практичне та надійне рішення.

Педіатри вважають, що з кондиціонером в дитячій безпечніше спати, ніж без нього. Окрім того, комфортні умови – запорука розвитку правильної терморегуляції. Завдяки цьому дитина набагато менше буде страждати від нежиті і простудних захворювань. Тому вважається, що знайомити дітлахів із кондиціонуванням варто якомога раніше. Чим раніше відбудеться в будинку установка спліт-системи, тим швидше дитина адаптується до умов.

Нарешті, завжди можна встановити якісну та потужну кліматичну систему не в дитячій кімнаті, а, наприклад, у вітальні. При правильному виборі обладнання ефекту буде достатньо, а батькам не доведеться турбуватися.

Важливо пам’ятати, що малі діти швидше охолоджуються та перегріваються. Зазвичай рекомендується підтримувати температуру 24-27 градусів. Занадто холодне повітря сповільнює циркуляцію крові.

Корисні кондиціонери для дитячих кімнат – це моделі, що оснащені гнучким керування, таймерами, засобами очищення повітря, додатковими антибактеріальними фільтрами, зволожувачами, тощо.

Що робити, щоб кондиціонер був дійсно корисним для дитини?

Щоб кондиціонер у кімнаті не лише не зашкодив дитині, а й був корисним, необхідно дотримуватися декількох простих правил:

  • Якщо в кімнаті спить дитина, струмінь холодного повітря не повинен бути направленим у бік ліжка. Кондиціонер у такому випадку може зашкодити точно так же, як і звичайний протяг.
  • Перепади температури при потраплянні в приміщення можуть стати критичними, тому необхідно слідкувати за їх плавністю та поступовістю. Наприклад, якщо дитина прийшла з прогулянки спекотним літом, знижувати температуру в дома необхідно повільно, а не одразу.
  • Регулярна чистка фільтрів вберігає не лише дітей, а й всю квартиру від зайвих бактерій та хвороб.
  • Не рекомендується постійно використовувати кондиціонер в закритому приміщені. Тоді обладнання переганяє одну й ту ж повітряну масу, в якій поступово накопичуються хвороботворні мікроби. Щоб цього не сталося, необхідно періодично вимикати кондиціонер та провітрювати кімнату.
  • Щоб малюк у кімнаті не захворів, варто поступово знижувати температуру. Не варто відразу ж різко міняти показники на 8-10 градусів.
  • Кожен кондиціонер сушить повітря. Важливо слідкувати за його вологістю, щоб дитина та й інші члени родини могли дихати легко и спокійно. Рекомендована вологість – 40-70%.

Також необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування та дбати про те, щоб техніка працювала справно та коректно. Лише тоді її використання сприяє формуванню максимально здорового, комфортного та безпечного мікроклімату.

А щоб обрати дійсно якісне та безпечне кліматичне обладнання у Львові, а також правильно ввести його в експлуатацію, звертайтеся до нашої компанії BNclimat!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *