Новини

Кондиціонер та його користь для здоров’я

Кондиціонери змінюють температуру повітря в приміщенні, забезпечуючи комфортні для людини умови в будь-яку пору року. Вони не тільки допомагають підтримувати температуру в кімнаті або у всій будівлі на постійному рівні, але також покращують якість повітря і зменшують кількість нападів астми чи алергії.

Переваги використання кондиціонерів:

  • Захист від теплового удару. Сильна спека може викликати тепловий удар, при якому організм виявляється нездатним регулювати свою температуру. При відсутності негайної допомоги, такий удар може призводити навіть до пошкодження головного мозку чи інших життєво важливих органів. Кліматичне обладнання запобігаю тепловому удару, знижуючи температуру повітря.
  • Захист від зневоднення. Ще одна проблема, що має відношення до впливу сильної спеки – це зневоднення. Висока температура викликає підвищене потовиділення, яке при недостатньому споживанні води стає причиною зневоднення. Кондиціонери можуть зводити ризик зневоднення до мінімуму, зменшуючи потовиділення та попереджаючи подальшу втрату рідини.
  • Підвищення продуктивності. Влітку кондиціонери зменшують викликані спекою стомлюваність та стрес, що в значній мірі сприяє підвищенню продуктивності. Сильна спека може впливати і на фізичну, і на розумову активність. Кліматична техніка підвищує продуктивність, забезпечуючи прохолоду та комфортні умови для роботи. Крім цього, вони дозволяють краще спати, уникаючи втоми та проблем зі сном.
  • Поліпшення якості повітря. Кондиціонери фільтрують пил, пилок та інші алергени, тримають під контролем появу цвілі, знижуючи рівень вологості. У регіонах, де якість повітря недостатня, кондиціонери роблять його чистішим та кориснішим.
  • Зменшення кількості нападів астми та алергії. Кондиціонери фільтрують і дезінфікують повітря. Вони можуть зменшувати кількість нападів астми і алергії, усуваючи з повітря пил і пилок, пригнічуючи зростання цвілі. Вплив цвілі – це один з основних факторів, що сприяє зростанню ризику появи алергічних реакцій, нападів астми та інших респіраторних проблем. Крім того, використання кліматичного обладнання дозволяє тримати вікна закритими, що попереджає проникнення в приміщення все того ж пилу, бактерій, алергенів.

Правила використання кондиціонерів

Щоб використання кондиціонеру було лише корисним та приємним, без негативних наслідків, достатньо дотримуватися кількох правил:

  • Дотримуйтесь різниці температур. Вона не повинна бути вищою за 8-10 градусів.
  • Регулярно провітрюйте приміщення. Навіть найкраще кліматичне обладнання варто періодично відключати, щоб провітрити приміщення природним шляхом, забезпечивши відкритий доступ кисню.
  • Зволожуйте повітря. Кондиціонери, як і обігрівачі, сушать повітря, тож варто подбати про його додаткове зволоження. Для цього існують спеціальні пристрої. Деяке кліматичне обладнання також має подібну опцію. На крайній випадок достатньо розвісити вологе простирадло.
  • Направляйте потоки холодного повітря. Наприклад, не рекомендується встановлювати кондиціонер над ліжком чи робочим місцем.

А для вибору, монтажу та введення кондиціонерів в експлуатацію у Львові звертайтеся до нашої компанії BNclimate. Ми пропонуємо кліматичне обладнання від найкращих світових брендів на вигідних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *