Новини

Кондиціонери бренду Gree

Компанія Gree була заснована в 1991 році у Чжухаї. Спочатку вона була лише компанією, яка займалася збіркою житлових кондиціонерів. Зараз вона переросла у глобальну промислову групу, яка розширила свій бізнес на кондиціонери, побутову техніку, високотехнологічне та комунікаційне обладнання. Продукція Gree широко продається у понад 160 країнах та регіонах. Тож таким чином від невеликої фабрики компанія переросла до одного із світових лідерів у сфері кондиціонування повітря. І зараз її продукцію ви можете придбати майже повсюди. Зокрема, у нас в магазині BNclimate.

Тепер у штаті Gree понад 8000 техніків, працює 2 національні центри технічних досліджень, 1 ключова лабораторія провінційних підприємств, 6 інститутів, а також 52 дослідницьких центри та понад 570 лабораторій. Зокрема, це Інститут кондиціонування повітря, Інститут технологій двигунів, Інститут технологій побутової техніки, Інститут технологій інтелектуального обладнання, Інститут нових енергетичних та екологічних технологій та Інститут медичних технологій.

Gree подає заявки на більш ніж 15 600 патентів на технології, в тому числі близько 5000 патентів на інновації. Окрім того, розробники презентували 12 «світових» продуктів, які значно вплинули на подальший розвиток галузі в цілому. Наприклад, інверторний кондиціонер 1 Гц, екологічні кондиціонери R290, пристрої VRF з інвертором постійного струму, синхронний інверторний магнітний відцентровий охолоджувач, двоступеневий інверторний компресор, відцентровий охолоджувач з інвертором із прямим приводом, магнітний підвісний відцентровий охолоджувач, тощо.

Як все починалося?

На початку Gree була невеликою фабрикою, яка мала виробничі лінії лише для віконних кондиціонерів, і за рік виготовляла менше 20 000 комплектів. Поступово виробники почали формувати імідж бренду, що зіграло добру службу згодом.

Протягом 1994-1996 років компанія зосередилася на поліпшенні якості продукції із прагненням сягнути світового рівня. На підприємстві досі діють суворі стандарти і так званий «проект нульових дефектів». Основною метою було зробити так, щоб маркування «Вироблено в Китаї» стало синонімом бездоганності.

Згодом розробники Gree запропонували революційну технологію турбоохолодження, яка дуже сподобалася споживачам. Саме це дозволило бренду миттєво вирізнитися серед конкурентів. Згодом з’явилися і нові інноваційні технічні рішення.

З часом компанія вирішила сфокусуватися і на більш глобальних задачах. Зокрема, на посиленні соціальної відповідальності. Представники Gree прагнули встановити власні стандарти якості та відповідальності підприємств перед країною, суспільством та людиною. В той же час гаслом бренду стало «За чистіше небо та зеленішу землю», що також оцінили споживачі по всьому світу.

Асортимент бренду Gree

В асортименті Gree є всі основні різновиди побутових кондиціонерів – настінні, підлогові, віконні, мобільні, осушувачі, тощо. Є також окремі серії та моделі під специфічні потреби. Також є спеціалізовані комерційні рішення, мульти-спліт системи, чіллери, термінали, а окрім того – насоси, обігрівачі, помпи, вентилятори, зволожувачі, очищувачі та багато іншого. Навіть смартфони. Зараз у компанії вже немає потреби обмежуватися чимось одним. Мережа та виробничі можливості Gree настільки виросли з 1991 року, що тепер виробники можуть ще довго розширяти спектр продукції без шкоди для якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *