carrierМи вже згадували про бренд CARRIER, коли розвідали про історію створення і розвитку кондиціонера. Але так як Уілліс Карріер є визнаний «батьком»  систем кондиціонування – хотілося б зупинитися на цьому бренді детальніше та навести ще кілька аргументів, чому все ж варто купити кондиціонер фірми CARRIER.

Постійні інновації та понад століття практичного досвіду принесли Carrier заслужену славу корпорації, здатної вирішити найскладніші завдання в області кондиціонування повітря. Carrier обслуговує клієнтів в більш ніж 170 країнах світу на шести континентах, а чисельність со¬трудніков компанії перевищує 32 тисячі. Найбільший в світі виробник систем кондиціонування, вентиляції та опалення продовжує рухатися до досконалості!

1902 – Вілліс Керріер розробив базові принципи сцчасних процесів кондиціонування повітря і створив перший в світі кондиціонер.

1915 – Заснована Carrier Engineering Co. – перша в світі корпорація, що займається кондиціюванням повітря.

1922 – Перший чіллер, створений Уіллісом Карріером, дозволив «кондиціонувати» великі приміщення.

1932 – Вперше в світі виготовлений побутовий кімнатний кондиціонер Carrier Room Weathermaker.

1944 – Корпорація Carrier отримала чотири патенти на винахід ефективної системи кондиціонування хмарочосів.

1975 – Продажі кондиціонерів Carrier в світі вперше превищили 1 млрд. доларів на рік.

1993 – Система клімат-контролю Carrier обрана Папою Римським Іоанном Павлом II для збереження фресок Мікеланджело в Сікстинській капелі.

1998 – Журнал Таймс назвав Уілліса Карріера одним зі ста найвпливовіших людей XX століття.

2008 – Кліматичні системи Carrier використовують для кондиціонування 70% спортивних об’єктів на Олімпійських Іграх в Пекіні

2010 – Стартує проект, що демонструє енергетичну ефективність і екологічність систем кондиціонування Carrier. Завдяки їм з 2000 року вдалося уникнути викиду 98,5 млн. тонн CO2.

2011 – Завод Carrier став першим промисловим об’єктом в сфері вентиляції, кондиціювання та опалення, які мають Золотий Сертифікат LEED®.

Досвід і знання міжнародної корпорації Carrier є підрозділом корпорації United Technologies (UTC), яка займає 24 місце в списку найбільших корпорацій Сполучених Штатів Америки (дані журналу Industry Week 2012) і 120 місце в усьому світі (дані журналу Forbes 2012).

UTC – це глобальна інноваційна корпорація з багаторічною історією революційних відкриттів в космічній техніці, авіації, вертольотобудування, холодильному та кліматичному обладнанні, а також у багатьох інших сферах розвитку і застосування сучасних технологій. Спираючись на досвід UTC, компанія Carrier постійно впроваджує ідеї і технології, які роблять цей світ кращим.

ОБ’ЄКТИ Carrier:

Оперний театр, Сідней, Австралія

carrier opera white house

Білий Дім, США

Британський музей, Великобританія

carrier museum

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *