Новини

Мийка повітря: принцип роботи та застосування

Не секрет, що для здоров’я людям життєво необхідне чисте, прохолодне, добре зволожене повітря без пилу, бактерій, алергенів, шкідливих газів і тютюнового диму. Але життя в місті диктує свої правила і, на жаль, більшість з нас значну кількість часу проводить в задушливому офісі, переповненому транспорті і в квартирі з пластиковими вікнами без вільного доступу повітря, проте з домашніми тваринами і розпеченими батареями.

Звісно, повітря в таких умовах далеке від ідеалу та не може сприяти гарному самопочуттю. Проте ми в BNclimate точно знаємо, як змінити ситуацію на краще.

Що таке мийка повітря?

Мийка повітря – це багатофункціональний прилад, який очищує та зволожує повітря водночас. Компактний тихий пристрій дозволяє здійснювати комплексну очистку повітря від пилу і пилових кліщів, частинок хутра тварин, пилку та інших алергенів, тютюнового диму, бактерій, кіптяви, тощо. Однієї мийки зазвичай достатньо для кімнати площею до 50 кв.м.

Мийки повітря незамінні в дитячих кімнатах, особливо для новонароджених малюків, в спальнях і на кухні з газовою плитою а також в офісах з великою кількістю співробітників, в дитячих установах, в приміщеннях для людей, які страждають на астму, легеневі захворювання чи алергію. Вони зменшують захворюваність, покращують імунітет, допомагають позбавитися від втоми, тощо. Численні сучасні моделі оснащенні додатковими функціями: іонізацією та ароматизацією повітря.

Як працює мийка повітря?

Мийка повітря – це пластиковий корпус з двома повітряними гратами, обладнаний вентилятором, який забирає повітря з кімнати і проганяє його всередині приладу через спеціальні диски, зрошувані водою. При проходженні дисків повітря звільняється від шкідливих домішок, які осідають в контейнері з водою, і насичується вологою природним шляхом. Потім очищене і зволожене повітря через інший отвір в корпусі знову подається в приміщення.

Особливістю мийки повітря, в порівнянні з іншими очисними приладами, є відсутність змінних фільтрів. Їх роль виконує звичайна вода, тому миття повітря не вимагає додаткових витратних матеріалів, а для обслуговування приладу досить просто вчасно змінювати воду в контейнері. Всередині може бути встановлений іонізуючий срібний стрижень, що вбиває до 650 видів шкідливих бактерій.

Окрім того, мийка дуже тиха, адже основний шум створює лише вентилятор. Тому її можна встановити навіть у спальні чи дитячій кімнаті.

Як вибрати мийку повітря?

В першу чергу, вибір залежить від площі приміщення, адже мийки повітря розраховані на певний розмір кімнати і малопотужні моделі у великих приміщеннях можуть не справлятися. В середньому побутові мийки розраховані на кімнати площею до 40-50 м2 і обсягом до 100-125 м3. Рекомендовані виробником значення завжди вказані в технічній документації.

Зверніть увагу на продуктивність, тобто скільки грам води на годину надходить в приміщення. Також важливий скільки грам води на годину надходить в приміщення. Стандартна продуктивність для мийок повітря 300-500 г/год і обсяг – близько 5-7 літрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *