Новини

Найпопулярніші бренди кондиціонерів в Україні

Не знаєте, який кондиціонер обрати? Визначилися із характеристиками, проте розгубилися серед десятків виробників? Тоді спеціально для вас ми у BNclimate підготували добірку найпопулярніших брендів в Україні!

1. COOPER&HUNTER

Кондиціонери цієї марки виготовляються на заводі у Гонг-Конгу. Також компанія володіє виробничими потужностями в Мексиці, США та Малайзії. Окрім того, саме COOPER&HUNTER належить найбільший на ринку та найновіший Науково-Дослідницький Центр, тож фірмові моделі дійсно актуальні та сучасні. В Україні компанія COOPER&HUNTER знаходиться вже понад 11 років, і за цей час встановлено сотні тисяч кондиціонерів. Вірогідність будь-якого виробничого браку за офіційними даними складає лише 0,1%. Реальна практика повністю співпадає із статистикою виробника. Це один із найкращих показників серед інших брендів у сфері побутових спліт-систем та напівпромислового обладнання. Окрім високої якості COOPER&HUNTER пропонують різноманітний модельний ряд із унікальними функціями. Більш того, термін служби фірмових кондиціонерів – 10-12 років, а це фактично вдвічі більше, ніж у інших виробників. За роки роботи компанія отримала понад 50 міжнародних та національних премій.

2. GREE

GREE – китайський виробник, що також славиться бездоганною якістю кліматичної техніки. В асортименті компанії представлені всі типи кондиціонерів – побутові, напівпромислові, мультизональні, тощо. Також є чіллери, фанкойли та інше кліматичне обладнання. У розпорядженні виробника дев’ять заводів у чотирьох країнах світу – в Китаї, В’єтнамі, Пакистані та Бразилії.

3. MITSUBISHI ELECTRIC

Головна перевага цього бренду – великий вибір інноваційних рішень. Фірмові кондиціонери іноді можна встановити там, де неможливо змонтувати будь-який інший пристрій. Більш того, нові моделі можна встановити замість старого кондиціонеру на фреоні R22, використовуючи ті ж самі фреонопроводи. Це дозволяє особлива технологія MITSUBISHI ELECTRIC. Окрім того, компанія прославилася випуском повітряного теплового насосу, який дозволяє автономно нагрівати чи охолоджувати приміщення без підключення до централізованої мережі опалення. Це зручно, функціонально та економічно вигідно.

4. Neoclima

Торговий бренд Neoclima працює на українському ринку з 2007 року. Фактично, це група міжнародних інвесторів, що об’єдналися задля створення високоякісного та сучасного продукту за доступною ціною. Тож новітні кондиціонери Neoclima відносяться до бюджетного сегменту. В асортименті компанії є побутові, напівпромислові та промислові кондиціонери, мульти-спліт системі, очищувачі та зволожувачі повітря, теплові насоси, тощо.

5. Toshiba

Ще 20 років тому компанія Toshiba прославилася своєю революційною моделлю кондиціонерів, і досі вона крокує в ногу з часом. Колись саме Toshiba випустили перший побутовий кондиціонер, що міг очищати повітря на рівні із професійним очищувачем. Сучасні моделі стали ще ефективніші при мінімальних витратах енергії і швидкому охолодженні кімнати. Спліт-системи Toshiba – це оптимальне поєднання ціни та функціональності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *