Новини

Що дає зволожувач повітря в ресторані

Комфортна атмосфера в приміщеннях ресторанів забезпечується не лише завдяки сучасним оздоблювальним матеріалам, меблям та предметам інтер’єру. Велика увага приділяється створенню необхідної освітленості, температури та вологості повітря. Якщо раніше останній названий показник практично неможливо було контролювати, то тепер ринок побутової техніки пропонує чудове рішення – зволожувачі повітря. І ми у BNclimate хочемо розповісти про їх важливість для ресторанів детальніше.

За та проти зволоження повітря,

Сухе повітря негативно позначається на стані шкіри та слизових оболонках людини. Але при цьому потрібно не перевищувати поріг оптимальної вологості в 65%. Інакше є ризик розвитку цвілевих грибів.

Підтримання оптимального рівня вологості – один із способів зниження захворюваності дітей, особливо хворобами дихальних шляхів та алергією. Крім цього, покращується самопочуття загалом. Це стосується і дорослих і дітей.

При використанні зволожувачів у закладах, що знаходяться недалеко від доріг, вирішується питання проблеми пилу, оскільки створюється запобіжний «водяний бар’єр».

Особливості роботи зволожувача в ресторані

Перш ніж придбати зволожувач, варто розібратися як він працює. Розглянемо основні види зволожувачів, що використовуються у цей час.

  • З природним випарником чи традиційний. Повітряні маси продуваються через спеціальну трубку з вологим фільтром, тож підвищується їх вологість та відбувається часткове очищення.
  • З гарячим носієм. Він працює за принципом звичайного випарника, доводячи воду у резервуарі до температури кипіння. Таким чином, зволоження тут відбувається за рахунок розповсюдження пари.
  • З використанням ультразвуку. В даному випадку зволоження відбувається за рахунок розпилення суспензії з дрібних крапель води. Вони утворюються у спеціальному відсіку зволожувача завдяки спрямованій дії ультразвукових хвиль.

Переваги ультразвукових зволожувачів

Ультразвукові зволожувачі – це одна із найпоширеніших рішень, тому ми хочемо зупинитися на них окремо. Вони мають цілу низку переваг при монтажу:

  • Простота встановлення та експлуатації;
  • Портативність та надійність у роботі;
  • Тиха робота та електробезпека;
  • Вбудований таймер керування.

Робоча частота становить трохи більше 20 кГц, що не шкодить ні людям, ні тваринам.

Зволоження повітря на літніх майданчиках

Створення комфортного та приємного мікроклімату в літній час полягає в охолодженні та зволоженні повітря відкритих вуличних майданчиків ресторанів та кафе. Невід’ємний атрибут цих закладів за високої літньої температури – комплексна система охолодження та зволоження. Оскільки кондиціонери з таким завданням не справляються, потрібно шукати інше рішення.

І таке рішення – системи туманоутворення, які стали незамінною знахідкою. Недарма такі конструкції назвали вуличними кондиціонерами. За наявності таких систем навіть за дуже високої температури повітря, відвідувач, проводячи час на такому майданчику, взагалі не відчуває дискомфорту.

При використанні систем зволоження повітря крім охолодження зменшується запиленість повітря, оскільки водяний туман пов’язує частинки пилу, алергени та захищає від комах. Система працює автоматично. Якщо встановити систему для створення туману у внутрішніх двориках ресторанів, можна отримати унікальний та приємний мікроклімат.

Системи туманоутворення використовуються не тільки в спеку для охолодження. У холодну пору року вони переносяться у приміщення для підвищення відносної вологості сухого зимового повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *