Купити кондиціонер з доставкою та монтажем у Львові від компанії BNclimate

Для Вас –  кондиціонери відомих світових брендів – лідерів ринку кліматичної техніки:


Кондиціонер – незамінний пристрій для сучасного дому, офісу, виробництва

Важко уявити модернові будівлі без передового кліматичного обладнання. Створити оптимальні умови для життя, праці допоможе правильно обраний кондиціонер. Люди не можуть керувати температурою повітря, але завдяки встановленому кондиціонеру можливо все. Йому під силу захистити від спеки в найгарячіше літо чи підняти градус в помешканні взимку.

Види та функції кондиціонерів

        Встановити кондиціонер у приміщенні – це завжди хороша ідея. Він виконує чимало корисних для людей функцій, наприклад:

  • Знижує або підвищує температуру в кімнаті;
  • Підтримує стабільний рівень холоду, тепла;
  • Передові моделі – очищають, зволожують повітря тощо.

Кліматичне обладнання потрібне в офісі, цеху, житловому будинку, складі. Власне через різне призначення, принципи роботи виділяють кілька видів кондиціонерів, а саме:

     Мобільні кондиціонери – зручні для використання, бо не потребують монтажу. Конструкція дозволяє вивести шланг чи певний блок за межі приміщення для відводу теплого повітря. Конденсат залишається в нижній частині пристрою.

     Віконні кондиціонери – легко монтуються у вікні, стіні. Вони доступні по ціні, довго можуть послужити. Зустрічаються в бізнес-центрах, житлових домах.

     В побутових умовах часто використовують спліт-системи. Такі кондиціонери складаються з двох блоків, що з’єднані мідними трубами. Зовнішній блок містить конденсатор, компресор, вентилятор, дросель. Внутрішній – випарник, вентилятор. По трубах циркулює хладон.

Ще один вид – моноблоки. Такі кондиціонери монтуються на стіні. Моноблочні відрізняються з поміж інших високою ціною. Вони розраховані на тривалу експлуатацію, не створюють зайвий шум.

Комерційні кондиціонери – це потужні пристрої, що встановлюють в торгових, адміністративних, громадських приміщеннях.

     Крім даних видів є ще кондиціонери касетного, канального типу. Пристрої монтують за підвісною, підшивною стелею. Канальні кондиціонери можуть охолоджувати кілька кімнат одразу. Повітря рухається системою теплоізольованих повітроводів, що знаходяться між стелею. У касетних кондиціонерів охолоджене повітря розподіляється через нижню частину.


 

Де купити кондиціонер у Львові?

       

        Купити кондиціонер можна в інтернет магазині. У каталозі для замовників доступні фотографії, характеристики, ціни на різні моделі. Онлайн замовлення – це зручно, якісно, швидко. Ви отримуєте чимало переваг:

  • Широкий асортимент кліматичної техніки від відомих світових брендів;
  • Повний супровід Вашого замовлення;
  • Якісні послуги з ремонту, монтажу;
  • Сучасну продукцію з використанням інноваційних технологій;
  • Відповідальна, досвідчена команда працівників.

Купити кондиціонер в онлайн магазині BNclimate

Інтернет магазин кліматичного обладнання «BNclimate» презентує широкий вибір кондиціонерів від світових брендів. Ми працюємо лише з надійними виробниками такими, як Carrier, Cooper & Hunter, Idea, Leberg, LG, Midea, Mitsubishi Electric, Neoclima, Panasonic, Sakata. Ви можете купити кондиціонери віконні, мобільні, моноблоки, комерційні, касетного та канального типів. Ми готові якісно здійснити монтаж, ремонт придбаного обладнання.

Працює наша команда по місту Львові та Львівській області. Звертайтесь, замовляйте кондиціонери, а ми радо Вам допоможемо враховуючи усі побажання.