Віддалене керування або пульт для кондиціонера

Управління більшістю сучасних моделей кондиціонерів та кліматичного обладнання можна здійснювати дистанційно, за допомогою пультів чи спеціальних мобільних додатків. Навіть у підлогових і колонних кондиціонерів, внутрішні блоки яких встановлюються в зоні зручного доступу, зазвичай в комплекті є пульт дистанційного керування. Але це не єдиний варіант

Читати далі “Віддалене керування або пульт для кондиціонера”

Встигніть підготуватися до літньої спеки вже зараз

Зазвичай всі починають згадувати про кондиціонери, коли займатися їх монтажем вже доволі пізно. Звісно, встановити та підключити систему можна і влітку, але це займає час та вимагає значних витрат. Значно вигідніше та зручніше – подумати про це заздалегідь та підготуватися до літньої спеки ще взимку.

Читати далі “Встигніть підготуватися до літньої спеки вже зараз”

Використання кондиціонера взимку. Особливості

Основна задача кондиціонеру – охолодження повітря під час спеки. Але зараз це вже переважно застарілий стереотип, адже сучасні спліт-системи розраховані ще й на обігрів, та на численні додаткові опції.

Читати далі “Використання кондиціонера взимку. Особливості”

Переваги купівлі кліматичної техніки в «не сезон»

Кондиціонер повітря – один з необхідних атрибутів сучасної квартири або приватного будинку. Зазвичай про них згадують, коли стає занадто спекотно та хочеться прохолоди. Проте насправді ж значно вигідніше купувати їх взимку чи на початку весни, до того, як почнеться масовий ажіотаж.

Читати далі “Переваги купівлі кліматичної техніки в «не сезон»”

Технічне обслуговування кондиціонерів

Своєчасне технічне обслуговування кондиціонерів – це гарантія не лише довгого та якісного функціонування техніки. Це також економія на її утриманні, а головне – запорука здоров’я та гарного самопочуття усіх, хто користується обладнанням.

Читати далі “Технічне обслуговування кондиціонерів”

Кондиціонер та його користь для здоров’я

Кондиціонери змінюють температуру повітря в приміщенні, забезпечуючи комфортні для людини умови в будь-яку пору року. Вони не тільки допомагають підтримувати температуру в кімнаті або у всій будівлі на постійному рівні, але також покращують якість повітря і зменшують кількість нападів астми чи алергії.

Читати далі “Кондиціонер та його користь для здоров’я”

Кондиціонер проти обігрівача. Економія світла очевидна

Центральної системи опалення далеко не завжди достатньо для того, щоб обігріти приміщення взимку. А використання звичайних обігрівачів зазвичай негативно впливає на розміри рахунку за електрику. Виходом в подібній ситуації може бути використання кондиціонера, який забезпечує нагрівання повітря при меншому рівні енергоспоживання.

Читати далі “Кондиціонер проти обігрівача. Економія світла очевидна”

Спліт-система для будинку та квартири

Спліт-системи – один із різновидів систем кондиціонування. Від моноблочних вони відрізняються наявністю двох функціональних блоків – внутрішнього та зовнішнього. Зовнішній блок виконує компресорно-конденсаторну функцію і виводиться на вулицю. Внутрішній – випаровувач.

Читати далі “Спліт-система для будинку та квартири”

Встановлюємо кондиціонер в спальні правильно

Правильний вибір місця установки кондиціонеру не менш важливий, ніж правильний вибір моделі. В іншому випадку обладнання спричинить значно більше незручностей, ніж користі. Перенести змонтовану систему можна, але складно та витратно.

Читати далі “Встановлюємо кондиціонер в спальні правильно”

Фільтри кондиціонерів. Їх види

Здатність фільтрувати повітря – одна із головних характеристик при виборі систем кондиціонування. Саме тому обов’язково необхідно звертати увагу, якими фільтрами комплектується те чи інше кліматичне обладнання.

Читати далі “Фільтри кондиціонерів. Їх види”

Система кондиціонування для готелів

Одне із місць, у яких вимоги до систем кондиціонування найжорсткіші – це готелі та готельні комплекси. Адже у кожному приміщенні має бути здоровий мікроклімат для гостей, а вся вбудована техніка повинна мати бездоганний дизайн, ретельно підібраний під інтер’єр, щоб не псувати вигляд номерів та загальних приміщень.

Читати далі “Система кондиціонування для готелів”