PrintСеред багатьох характерних особливостей кондиціонерів Panasonic хочемо зупинитися на одній з найцікавіших та з них.

Мова йде про систему Еконаві – вона притаманна лише кліматичній продукції Panasoniс.

Це найкращий вибір для найвибагливіших клієнтів, які хочуть купити не просто кондиціонер, а прогресивну кліматичну систему, яка зможе забезпечити найбільш комфортні умови у будь-якому приміщенні.

Зараз система Еконаві з інтелектуальними еко-сенсорами використовує 4 методи визначення та зменшення затрат енергії. І має 2 сенсори: сонячного світла та активності людини.

  1. Розпізнавання сонячного світла.

Еконаві розпізнає зміну інтенсивності сонячного випромінювання в приміщенні і визначає сонячно у кімнаті чи навпаки хмарно у конкретний момент.  При малій інтенсивності сонячного світла кондиціонер зменшує «непотрібне» охолодження повітря.

  1. Роспізнавання людської активності: сканування простору.

Еконаві визначає активність пересування людей в приміщенні, скорочуючи «непотрібне» охолодження в тих ділянках, де нікого немає.

  1. Розпізнавання рівня активності.

Еконаві розпізнає зміну рівня активності людини і таким чином скорочує надлишкову потужність охолодження.

  1. Розпізнавання відсутності людей.

При визначенні відсутності людей у приміщенні, Еконаві знижує рівень охолодження.

Будь-який предмет випускає невидимі інфрачервоні промені, які попадаючи в зону сканування сенсору ЕКОНАВІ розпізнається ним як тепло. Якщо об’єкт переміщеється в зоні сканування, Еконаві порівнює його температуру з кімнатною і визначає, чи є той чи інший об’єкт людиною і оцінює рівень активності на основі його руху.

Econavi-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *