Новини

Віддалене керування або пульт для кондиціонера

Управління більшістю сучасних моделей кондиціонерів та кліматичного обладнання можна здійснювати дистанційно, за допомогою пультів чи спеціальних мобільних додатків. Навіть у підлогових і колонних кондиціонерів, внутрішні блоки яких встановлюються в зоні зручного доступу, зазвичай в комплекті є пульт дистанційного керування. Але це не єдиний варіант

  • Інфрачервоні пульти. Найпоширеніший спосіб дистанційного керування «розумною технікою» – використання інфрачервоних пультів. Більш того, саме вони забезпечують повний обсяг «інтелектуального управління». Завдяки зручним та зрозумілим кнопка можна виконувати всі основні налаштування: вмикати чи вимикати пристрій, регулювати температуру, інтенсивність потоку, інші показники, в залежності від моделі кондиціонеру. Основний недолік – обмежений радіус дії в зоні прямої видимості. Зазвичай пульт «працює» на відстані до 10 м, в залежності від рівня потужності сигналу передавача і стану батарейок чи акумулятора.
  • Провідні пульти. Цей тип пультів використовується для управління декількома внутрішніми блоками спліт-систем або декількома системами. Блок керування монтується на стіну та підключається до всіх пристроїв дротами, що передають сигнали управління та працюють на зворотній зв’язок для виведення на дисплей актуальних даних про поточний стан системи. Зазвичай це варіант для великих будинків, офісів, підприємств.
  • Дистанційне керування електроживленням. Це один з можливих способів управління з віддаленого пульта. Пристрій дистанційного керування монтується в «розрив» ланцюга електроживлення і дозволяє вмикати чи вимикати мережу по сигналу, що надходить від роутера або GSM-модему. У першому випадку команди надходять через інтернет, у другому – за допомогою SMS-повідомлень.
  • GSM-управління роботою кондиціонера. Існують вже готові системи управління будь-якою технікою за допомогою GSM-модуля. У тому числі і для систем кондиціонування. Сигнал управління подається з мобільного телефону за допомогою протокольного SMS-повідомлення. Керуючий модуль обробить повідомлення і передасть керуючий сигнал на кондиціонер. На відміну від дистанційного керування електроживленням, в цій схемі доступна зміна різних параметрів налаштування внутрішнього блоку. Тут є і зворотний зв’язок, в тому числі повідомлення про аварійні ситуації.
  • Управління через інтернет. Провідні виробники кондиціонерів передбачають можливість прямого управління кондиціонерами через інтернет за допомогою вбудованих модулів та фірмового програмного забезпечення. Для цього використовуються спеціальні WiFi-адаптери, якими можна керувати через комп’ютер, планшет або смартфон. Передача сигналу йде через роутер Wi-Fi.
  • Розумний будинок. Кліматичні системи, як і інші комунікації, можна підключити до загальної системи «розумного будинку», якщо вона вже передбачена заздалегідь. Таким чином можна водночас керувати майже всіма процесами.

А щоб придбати сучасні кондиціонери, спліт-системи та кліматичну техніку у Львові, звертайтеся до нашої компанії BNclimate. У нас – високоякісне обладнання виключено від перевірених брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *