ВІДГУКИ

Вся проava-menцедура розписана, як по “нотах”, від відзвону менеджера через 5 хвилин після заявки, до ввічливих та акуратних монтажників. Придбав та встановив три одиниці техніки Toshiba EKV та оперативною роботою BNClima повністю задоволений. Велике Вам дякую.
Юрій, Львів.

Додано тиждень назад


 

Якіснava-womenа робота… Починаючи від рекомендацій, який кондиціонер купити та куди саме встановити…. Робота яка вражає, все швидко, чітко, та професійно. Дякую.
Ольга, м. Рава-Руська

Додано тиждень назад


Хочу висava-menловити щиру подяку компанії BNClima за оперативне, професійне та якісне виконання повного комплексу робіт з підбору та монтажу кондиціонування. Бажаю компанії подальших успіхів і сподіваємось на подальшу співпрацю в подальшому.
Руслан. Львів

Додано 2 тижні назад


Задava-menоволений повністю, менеджери прийшли, порахували, запропонували своє бачення і я погодився, тепер не жалію, зробили добросовісно.
Андрій. Львів

Додано 2 тижні назад


Довго ava-menшукав хороших спеціалістів для постійного обслуговування системи кондиціонування. Все ж таки знайшов. Замовлення виконали дуже швидко і без проблем. Будемо співпрацювати і надалі.
Богдан.с. Наварія

Додано 2 тижні назад


Ставava-menили хлопці у мене в квартирі. Роботою задоволений, зробили все дуже швидко, та й що важливо, якісно та охайно. Тепер рекомендую всім знайомим.
Ілля. Стрий

Додано місяць назад


Залиште свій відгук: