Новини

Встигніть підготуватися до літньої спеки вже зараз

Зазвичай всі починають згадувати про кондиціонери, коли займатися їх монтажем вже доволі пізно. Звісно, встановити та підключити систему можна і влітку, але це займає час та вимагає значних витрат. Значно вигідніше та зручніше – подумати про це заздалегідь та підготуватися до літньої спеки ще взимку.

До того ж, купувати кліматичне обладнання до початку весни та масового ажіотажу значно приємніше, а нерідко й дешевше.

На піку сезону зростає попит, а внаслідок цього утворюється дефіцит, що має очевидні наслідки:

  • Асортимент скорочується на очах. Зменшується кількість моделей. Найпопулярніші бренди розмітають у першу чергу. Розлітаються й найбільш універсальні за своїми характеристиками кондиціонери, а встигнути ухопити якісний бюджетний варіант майже неможливо.
  • Подовжується термін монтажних робіт. Під час найбільшого попиту черги до досвідчених бригад розтягуються на тижні. Доводиться жертвувати власними планами та домовлятися на незручний час. А звернення до неперевірених сторонніх компаній – це завжди ризик.
  • Покупка кондиціонерів влітку зазвичай передбачає більші витрати. Це пов’язано і зі скороченням асортименту, і з тим, що найвигідніші акції виробники влаштовують саме не в сезон: взимку чи навесні.

Чому готуватися до літа краще заздалегідь?

Зважаючи на всі обставини, причин, чому готуватися до літа краще вже зараз, вдосталь:

  • Взимку кондиціонери значно менш популярні. З настанням спеки покупці готові вишикуватися в черги заради довгоочікуваної прохолоди. А зараз не лише більший асортимент, але є й час подумати, порівняти різні варіанти, ознайомитися з брендами, моделями та характеристиками, поспілкуватися з консультантами, домовитися із сім’єю, тощо. І все це – без поспіху. Продажі не занадто активні, тож вірогідність того, що найбажанішу модель розкуплять до того, як ви остаточно визначитеся, майже відсутня.
  • Наприкінці сезону зазвичай з’являються новинки. Ближче до весни виробники зазвичай презентують нові колекції із розрахунку, що до сезону покупці як раз встигнуть їх оцінити та визначитися. Таким чином можна одним із перших придбати найновіші моделі.
  • Незважаючи на холод, замовити монтаж кліматичного обладнання зараз значно вигідніше. Бригади вільні, тож можна варіювати час та дні. Звичайно, доведеться підлаштовуватися під погодні умови, зате відсутні черги та поспіх.
  • Значна економія – важливий чинник. Ціни на кондиціонери можуть впасти на 10-20%, і це не враховуючи особливих акцій та розпродажів А за рахунок того, що на комплектуючі та витратні матеріали не в сезон часто також діють знижки, можна зекономити і на установці обладнання. Іноді навіть до 25%. Для тих, хто боїться обману, є простий аргумент: виробники так само зацікавлені у найшвидшій реалізації старих запасів, щоб звільнити простір та виробничі можливості для нових партій.

Звертайтеся до нас, щоб заздалегідь подбати про свій комфорт та підготуватися до літньої спеки. Компанія BNclimate пропонує виключно високоякісні кондиціонери у Львові від перевірених брендів, а наші фахівці візьмуть на себе всі турботи щодо встановлення та введення в експлуатацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *