Новини

Як правильно користуватись кондиціонером?

Якщо температура повітря в приміщенні, де ми проводимо більшу частину часу, комфортна для життєдіяльності людини, то збільшується працездатність , підвищується настрій, а значить і загальне самопочуття кожного з нас.
Перед покупкою кондиціонера потрібно обов’язково проконсультуватися з спеціалістами кліматичної компанії не лише щодо вибору моделі, потужності, але й щодо користування системою.
Наведемо нижче кілька правил з користування кондиціонером.
• Щоб не спровокувати застуду слід уникати протягів, а також забороняється стояти перед прямим потоком холодного повітря, тому ставлять внутрішній блок кондиціонера так, щоб він не дув прямо в голову, спину чи обличчя.
• Різниця температур кімната-вулиця не повинна бути більшою 5-8С.
• Потрібно ретельно ставитися до питання очищення кондиціонера. Після інтенсивної роботи обладнання протягом сезону на фільтрах осідає бруд, пил, а потім потрапляє в повітря, що може стати причиною і неприємного запаху, і алергічних реакцій чи інших наслідків. Рекомендовано здійснювати сервісно-профілактичні обслуговування раз-два в рік.
• При можливості варто купувати кондиціонер не лише з функцією охолодження повітря, а більш функціональні системи, інверторні, з режимами обігріву, осушення, іонізатором тощо. Це допоможе підтримувати нормальний рівень вологості повітря.
Важливо розуміти, що не варто через забобони відмовлятися від приладів, здатних поліпшити наше життя. Але як всю решту техніку, кондиціонери потрібно використовувати правильно, а значить треба навчитися дотримуватися деяких рекомендацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *