Новини

Як вибрати кондиціонер для грумінг салону?

Забезпечити комфортний мікроклімат у грумінг салоні, де відвідувачі нерідко проводять по кілька годин, можна за допомогою сучасних систем кондиціювання. Окрім того, це створює комфортні умови для чотирилапих клієнтів, а це сприятливо впливає на їх стан та поведінку. Ми у BNclimate хочемо розповісти, на що звернути увагу при виборі такого кондиціонеру.

В першу чергу це технічні характеристики приміщення:

  • Площа;
  • Висота стелі;
  • Наявність додаткових електроприладів, що випромінюють тепло;
  • Сторона розташування приміщення щодо сонця;
  • Кількість постійних відвідувачів.

Існує кілька типів кондиціонерів. У великих приміщеннях, розділених на окремі кабінети, рекомендовано встановлювати канальні системи кондиціювання, у той час як один просторий зал достатньо забезпечити касетним агрегатом.

Детальніше про різновиди кондиціонерів

Канальні кондиціонери відносяться до кліматичного обладнання промислового типу, яке активно застосовується у громадських будівлях із різним функціональним призначенням. Такі системи включають у свою конструкцію зовнішні та внутрішні блоки, а також повітропроводи, за допомогою яких здійснюється циркуляція охолоджених або прогрітих повітряних мас. Це обладнання переважно встановлюється на етапі монтажу будівлі або під час капітального ремонту, що дозволяє приховати повітропроводи під стелею. Канальний кондиціонер без проблем обслуговує кілька окремих приміщень, однак у кожній кімнаті можна буде встановити виключно однакову температуру. При монтажі слід звернути увагу, щоб були доступи для майбутнього сервісного обслуговування кондиціонера, оскільки їх часто закривають.

Касетні кондиціонери – це потужні стельові агрегати, спеціально призначені для охолодження та обігріву великих приміщень. За рахунок високої продуктивності такі моделі швидко та якісно справляються з поставленим завданням, при цьому вони гармонійно вписуються у будь-який дизайн. Касетні системи складаються із зовнішнього та внутрішнього блоку, що монтується за навісною стелею. Основна перевага такої системи – приплив свіжого повітря ззовні.

Внутрішній блок консольного кондиціонера розміщується на стіні у вертикальному положенні. Цей тип обладнання відрізняється компактними габаритами, завдяки чому його можна встановлювати у ніші під вікнами. У процесі охолодження потік повітря подається нагору, після чого, відбившись від стелі, він повертається у зворотному напрямку. А у режимі обігріву повітря прямує вниз, а потім рівномірно розподіляється по всьому приміщенню.

Спліт-системи здатні охолодити приміщення в літню спеку і обігріти його в холодну пору року, коли температура повітря становить не нижче -10 градусів, або – 20 для інверторних моделей. Такі прилади активно застосовуються для забезпечення комфортного мікроклімату в житлових кімнатах і там, де це дозволяє площа приміщення. А також – в порівняно невеликих салонах та інших приміщеннях загального користування. Зовнішній блок навішується на зовнішній стіні будівлі, а внутрішній елемент монтується на внутрішній стіні під стелею.

Який кондиціонер потрібен для грумінг салону?

Якщо ви власник невеликого грумінг салону, зупиніть свій вибір на консольних моделях або мультиспліт-системах. Треба тільки пам’ятати, що будь-яку систему необхідно обслуговувати, а в салоні тим більше, бо дрібні волоски забивають кондиціонери і вони погано охолоджують, тому необхідне регулярне очищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *