Новини

Спліт-система для будинку та квартири

Спліт-системи – один із різновидів систем кондиціонування. Від моноблочних вони відрізняються наявністю двох функціональних блоків – внутрішнього та зовнішнього. Зовнішній блок виконує компресорно-конденсаторну функцію і виводиться на вулицю. Внутрішній – випаровувач.

Сучасні спліт-системи – оптимальний варіант для дому, дачі чи квартири, але необхідно правильно розраховувати можливості. Наприклад, для оселі, у якій проживають постійно, необхідна більш якісна, надійна та довговічна модель. Такий кондиціонер обов’язково має витримувати тривалі систематичні навантаження та створювати комфортний мікроклімат. Простіший варіант підійде для дач чи літніх будинків, де проживають лише протягом нетривалого періоду.

Краще за все обирати систему із запасом потужності. Сучасні кліматичні зміни важно передбачити заздалегідь. Також враховується кількість робочої техніки та інших потенційних джерел тепла у приміщенні, рівень природного сонячного освітлення, утеплення стін, тощо.

Особливості використання спліт-систем

Блоки спліт-системи з’єднані між собою герметичними трубками, по яким циркулює хладагент. Зовнішній блок монтується на фасад на кронштейнах. Компактний внутрішній – всередині.

Спліт-системи для дому мають кілька основних переваг:

  • Такі системи здатні охолоджувати та нагрівати повітря, а також – фільтрувати пил та забруднення. Завдяки цьому у приміщені завжди буде не лише свіже, а ще й чисте повітря.
  • Сучасні моделі дозволяють регулювати вологість у приміщенні, використовуючи системи осушення та зволоження.
  • Деякі спліт-систем оснащені нічним режимом, під час якого максимально знижується рівень шуму, тож можна навіть спати із увімкненим обладнанням. Водночас економиться електроенергія.
  • Для налаштувань використовується пульт дистанційного керування, тож змінювати режим роботи можна, не підходячи до блоку.

Як правильно обрати спліт-систему для квартири?

Щоб остаточно визначитися, яку саме спліт-систему обрати для дому чи квартири, необхідно вирішити кілька основних питань:

  • Потужність. Одна із основних характеристик будь-якої кліматичної техніки. Показник обирається з урахуванням площі приміщення.
  • Тип системи. Від нього залежить ефективність та зручність використання пристрою.
  • Рівень шуму. Прилади, що встановлюються дома, не мають спричиняти дискомфорту постійним повсякденним шумом.
  • Додаткові функції. Це регулювання повітряного потоку, фільтрація, таймер, автоматичне включення, гнучкі налаштування, тощо.

Внутрішні блоки спліт-систем монтуються на стелю, до стіни чи встановлюються безпосередньо на підлогу, відрізняються дизайном та кольорами. Їх легко вписати в інтер’єр, щоб вони не вибивалися із загального стилю та не заважали повсякденним справам. Такий блок можна вмонтувати навіть у підвісну стелю.

А щоб придбати якісну, надійну та практичну спліт-систему для дому та квартири, звертайтеся в компанію БН-Клімат. Ми пропонуємо кондиціонери світових брендів у Львові. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, а також візьмуть на себе турботи по встановленню та введенню в експлуатацію кліматичного обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *