Новини

Система кондиціонування для готелів

Одне із місць, у яких вимоги до систем кондиціонування найжорсткіші – це готелі та готельні комплекси. Адже у кожному приміщенні має бути здоровий мікроклімат для гостей, а вся вбудована техніка повинна мати бездоганний дизайн, ретельно підібраний під інтер’єр, щоб не псувати вигляд номерів та загальних приміщень.

Основні питання, на які необхідно відповісти заздалегідь – наступні:

Чи буде система кондиціонування створювати достатньо комфортні та здорові умови для гостей, які приїхали у готель жити, відпочивати та працювати?

Чи буде система достатньо тихою, щоб не заважати гостям та працівникам? Адже обладнання в готелях має працювати тихіше за обладнання в ресторанах, офісах та навіть приватних будинках.

Чи буде кондиціонер зручним та доступним? Система має бути зрозумілою користувачам, які навіть уперше її бачать. Також не завадить зручна система загального керування для персоналу.

Кондиціонери в номери

Оптимальним варіантом для готельних комплексів вважається центральна система кондиціонування. Вона не лише охолоджує та нагріває повітря, а й фільтрує, а іноді й зволожує його. Система складається із комплексу фанкойлів – блоків, що встановлюються у кожному номері, подібно внутрішньому блоку звичайного домашнього кондиціонеру.

Для охолодження такі пристрої зазвичай використовують воду, що потрапляє у систему з охолоджувальної машини, встановленої за межами будівлі. Така система дозволяє:

  • Індивідуально встановлювати різну температуру у кожному номері;
  • Забезпечити максимальний комфорт гостя за рахунок безшумності системи;
  • Зручно встановити блок, що може бути вмонтований практично у будь-якому приміщені та місці;
  • Не псувати інтер’єр номеру.

Такі блоки можуть бути як видимими, так і прихованими, наприклад – вмонтованими в стелю чи підвіконня. Ще один плюс централізованої системи – кілька зовнішніх блоків здатні обслуговувати у десятки разів більше внутрішніх.

Що ще необхідно врахувати при виборі кондиціонерів у готелі?

Окрім номерів, необхідно подбати і про кондиціонування інших приміщень:

  • На самому вході зазвичай встановлюються стельові системи, щоб кожен гість почував себе комфортно одразу, як зайшов у приміщення з літньої спеки чи зимового морозу.
  • Система кондиціонування для рецепції та загальних приміщень має бути ефективною, та максимально непримітною. Зазвичай це вбудовані кондиціонери, що не порушують дизайнерський задум інтер’єру.
  • Для ресторану використовуються потужні системи. Вони можуть бути більш шумними, але й більш ефективними, адже тут – постійний потік відвідувачів. Гостям має бути комфортно навіть при повній посадці.
  • Найпотужніша техніка обирається для кухні. Тут важливо облаштувати не лише кондиціонування, а й вентиляцію та фільтрацію повітря, щоб запахи з кухні не проникали до інших приміщень.

А щоб підібрати надійне обладнання для готелів, звертайтеся в нашу компанію BNclimate. Ми допоможемо не лише визначитися з вибором, а й візьмемо на себе всі турботи щодо доставки та монтажу кондиціонерів від світових брендів у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *