Новини

Як обрати кондиціонер для котеджу?

Серед багатопланового різноманіття функцій та характеристик кліматичної техніки важко обрати необхідний девайс. Щоб не помилитися з вибором  агрегату, варто детально ознайомитись із найбільш актуальними перевагами, враховуючи зручність встановлення та обслуговування, особливо в котеджі.

На що звернути увагу при виборі кондиціонера для котеджу?

Аби правильно розрахувати потужність та функціональні можливості моделі, залежно від площі приміщення, способу кріплення та інтер’єру, потрібно звернути увагу на:

  • Тип компресора. Розрізняють два види подібних механізмів: лінійний та інверторний. Перший характеризується саморегуляційними властивостями у випадку достатнього нагрівання чи охолодження. Кондиціонери, облаштовані лінійним типом компресора, – досить бюджетний варіант покупки, проте недоліки моделі полягають у підвищеному енергоспоживанні.

Інверторні пристрої самостійно підтримують показник заданої температури і вважаються більш надійними на ринку кліматичної техніки.

  • Потужність споживання та охолодження пристрою. На 10 м² площі (виходячи з висоти стель близько 2,8-3 м) припадає 1 кВт потужності.Співвідношення холодопродуктивності та потужності електроспоживання формують енергоефективність девайса, залежно від умов роботи техніки. Середнє значення Energy Efficiency Ratio побутових кондиціонерів зазвичай відповідає діапазону 2.4-4.
  • Простий монтаж, наявність конструктивних особливостей, що забезпечують рівномірний розподіл повітря.
  • Різноманітність опцій та широкий функціонал: осушення, очищення повітря, іонізація, зволоження, автоматичний режим вибору інтенсивності роботи.

Вибір обладнання безпосередньо залежить від габаритів та типу приміщення, яке необхідно облаштувати якісною кліматичною системою.

Основні типи розподілу моделей кондиціонерів – моноблокові та багатоблокові.

Моноблокові системи розраховані для невеликих площ приміщень, вони характеризуються широким функціоналом, невимогливістю в обслуговуванні, стильним дизайном, практичністю та надійністю.

Спліт-системи – багатоблокові потужні механізми кондиціонуючих пристроїв. Компактність та різноманітність властивостей функціоналу дозволяють встановлювати пристрої в офісних приміщеннях, квартирах чи невеликих будинках. Підлогового-стельові моделі кондиціонерів розраховані для більших площ.

Де придбати якісний кондиціонер?

Дізнатися про асортимент якісних та ефективних пристроїв із широким спектром можливостей можна на сайті компанії BNclimate. Переваги компанії полягають у:

  • оперативності оформлення замовлення та встановлення придбаного пристрою;
  • надійності техніки, обладнаної сучасними механізмами;
  • індивідуальній робота з клієнтом, консультаціях професіоналів та успішній реалізації бажаного товару;
  • максимальній ефективності пристроїв, бюджетності та комфорті, забезпечених широким функціоналом;

Компанія пропонує привабливий вибір асортименту кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання від світових виробників.

Підтримання комфорту та здорового мікроклімату – важливі нюанси при виборі оптимального варіанту пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *