Новини

Як покращити якість повітря в квартирі, будинку?

Поки ми зайняті вихлопними газами автомобілів та іншими зовнішніми забрудненнями, ми можемо не помітити значення якості повітря в наших будівлях. Річ у тім, що більшість з нас проводить багато свого часу в приміщенні, і погана якість повітря може призвести до проблем зі здоров’ям.

Ваш кондиціонер робить набагато більше, ніж просто випускає холодне повітря. Сучасні системи кондиціонування повітря, особливо високоефективні, допомагають контролювати те, що відомо як «якість повітря в приміщенні». Це поєднання чистоти повітря (без пилу чи пилку), вологості, контролю температури та запаху.
Якість повітря в приміщенні може вплинути на ваше здоров’я, комфорт і гаманець. Наступні поради допоможуть зберегти ваше повітря чистим, свіжим і здоровим.

1. Міняйте повітряні фільтри на початку кожного опалювального або холодного сезону або кожні три місяці.
Фільтри захищають від пилу, що може призвести до проблем зі здоров’ям.
Заміна фільтра важлива, оскільки брудний фільтр спричиняє менший потік повітря, що змушує вашу систему працювати інтенсивніше і коштує вам більше грошей на рахунки за електроенергію.
Брудний фільтр також може призвести до перегріву системи або до інших постійних пошкоджень.

2. Використовуйте системи з вищою ефективністю.
Щоб підтримувати хорошу якість повітря, необхідно мати тривалі періоди циркуляції повітря, щоб повітря постійно проходило через фільтр.
Зазначені вище системи можуть працювати на низькій потужності протягом тривалих періодів і підтримувати рух повітря у вашому домі. Це водночас покращує якість повітря та є більш енергоефективним.
Високоефективні системи мають змінні режими швидкості, які змінюють кількість охолодження та повітряного потоку, що надходить.

3. Підтримуйте низьку вологість.
Через вологість повітря здається гарячішим ніж воно є насправді. Окрім цієї проблеми, висока вологість може спричинити утворення цвілі, що може призвести до проблем зі здоров’ям.

І наостанок, маленька порада. Ваша центральна система кондиціонування повітря може забезпечувати високу якість повітря в приміщенні протягом багатьох років, якщо ви виберете правильне обладнання, встановите його належним чином і будете в курсі заміни фільтрів та іншого основного обслуговування.

Якщо вам потрібно замовити або встановити кондиціонер у Львові телефонуйте нам по номерам що вказані на сторінці контакти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *