Новини

Запуск кондиціонера після зими

Кондиціонер – необхідний атрибут майже кожного сучасного приміщення. Термін служби системи охолодження повітря залежить від якості та регулярності її технічного обслуговування. Це золоте правило, якого потрібно дотримуватися якщо ми хочемо, щоб такий цікавий і корисний прилад довгий час служив нам вірою і правдою.
Обов’язково потрібно дотримуватися порад виробників та здійснювати регулярну профілактику та обслуговування кліматичного обладнання. Під профілактикою, мається на увазі чищення, правильна експлуатація в літній сезон, дотримання основних параметрів температурного режиму та своєчасне заправлення кондиціонера фреоном.
Отже, холодна зима нарешті позаду і настає час, коли ми вимикаємо опалення та переходимо до використання кондиціонерів. Але перехід між використанням систем опалення та охолодження є дещо складнішим, ніж просто натискання кнопки, і є деякі речі, які ви повинні зробити, щоб повернути кондиціонер до життя після останніх місяців бездіяльності.

Для початку протестуйте роботу кондиціонера поки надворі не занадто спекотно. Перевіряти роботу пристрою потрібно поступово. Це дозволить вам одразу виявити та усунути будь-які експлуатаційні проблеми.

Огляньте решітки припливного та зворотного повітря та вентиляційні отвори. Вони відкриті? Ви не повинні закривати жодні вентиляційні отвори. Щось блокує їх? Візьміть ганчірку і видаліть пил з решіток. Перш ніж перейти з опалення на кондиціонування повітря, перевірте, чи є відповідь «так» на обидва запитання. Це допоможе прохолодному повітрю циркулювати і ефективніше охолоджувати ваш будинок.

Скільки часу потрібно для охолодження будинку після першого ввімкнення кондиціонера? Це має зайняти лише декілька хвилин. Різке зниження температури не прискорить подачу холодного повітря! Це створить непотрібне навантаження на вашу систему змінного струму, яка була вимкнена протягом кількох місяців.
Увімкніть систему і зачекайте кілька хвилин, поки з вентиляційних отворів не почне виходити прохолодне повітря. Якщо повітря немає або з вентиляційного отвору виходить лише холодне повітря, це означає проблему з системою.

Якщо кондиціонер довго вмикається, подає тепле повітря або не дме зовсім, зверніться до професіоналів. Вони знають, що з цим робити.
Правильно проведене сервісне обслуговування та монтаж кондиціонерів звільнить вас від зайвих проблем із кондиціонером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *